MS0530-5R6M
MFR.Part #
MS0530-5R6M
JLCPCB Part #
C380166
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
4A 4A 5.6uH 63mΩ Molded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS