MS0530-4R7M
MFR.Part #
MS0530-4R7M
JLCPCB Part #
C380165
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
4.2A 4.7uH 4A 60mΩ Molded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS