MS0420-3R3M
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MS0420-3R3M
JLCPCB Part #
C380155
Package
SMD,4.8x4.2mm
Description
2.5A 3.3uH 4A 87mΩ Molded Inductor ±20% SMD,4.8x4.2mm Power Inductors ROHS