MS0420-2R2M
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MS0420-2R2M
JLCPCB Part #
C380154
Package
SMD,4.8x4.2mm
Description
2.2uH 3A 58mΩ 5A Molded Inductor ±20% SMD,4.8x4.2mm Power Inductors ROHS