MACM9070-301
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MACM9070-301
JLCPCB Part #
C2981415
Package
SMD-4P,9x7mm
Description
-55℃~+125℃ 10MΩ 2 300Ω@100MHz 6A 6mΩ 80V SMD-4P,9x7mm Common Mode Filters ROHS