NR8040M1R5A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
NR8040M1R5A
JLCPCB Part #
C48934673
Package
SMD,8x8mm
Description
1.5uH 10mΩ 5.82A 8.39A ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS