NR5020M3R3A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
NR5020M3R3A
JLCPCB Part #
C47327049
Package
SMD,5x5mm
Description
2.47A 3.25A 3.3uH 42mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS