NR3015M3R3A
MFR.Part #
NR3015M3R3A
JLCPCB Part #
C47327024
Package
SMD,3x3mm
Description
1.36A 1.4A 3.3uH 80mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS