NR1050M6R8N
MFR.Part #
NR1050M6R8N
JLCPCB Part #
C47327104
Package
SMD,10x10mm
Description
24mΩ 5.9A 6.8uH 9.5A ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS