APW12A60M330
MFR.Part #
APW12A60M330
JLCPCB Part #
C328268
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.1A 33uH 60mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS