APW12A45M220
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
APW12A45M220
JLCPCB Part #
C328266
Package
SMD
Description
2.9A 22uH 66mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS