APW07A45M102
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
APW07A45M102
JLCPCB Part #
C328265
Package
SMD
Description
180mA 180mA 1mH 6Ω ±20% SMD Power Inductors ROHS