APS25T12M4R7
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
APS25T12M4R7
JLCPCB Part #
C842860
Package
SMD
Description
1.3A 1.5A 240mΩ 4.7uH ±20% SMD Power Inductors ROHS