APS1510M100F
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
APS1510M100F
JLCPCB Part #
C49261402
Package
SMD,16.5x15.5mm
Description
10uH 22A 26.5A 8.6mΩ ±20% SMD,16.5x15.5mm Power Inductors ROHS