APS10A40M100
MFR.Part #
APS10A40M100
JLCPCB Part #
C253614
Package
SMD,11.5x10mm
Description
10uH 29.7mΩ 7.87A 8.5A AEC-Q200 ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS