APS1030M100A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
APS1030M100A
JLCPCB Part #
C53154799
Package
SMD,11.5x10mm
Description
10uH 4A 50mΩ 7A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS