APS07A50M330
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
APS07A50M330
JLCPCB Part #
C311484
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
178mΩ 2.32A 3.53A 33uH AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS