APS0530M6R8H
MFR.Part #
APS0530M6R8H
JLCPCB Part #
C52989581
Package
SMD,6x5.2mm
Description
4.3A 4A 6.8uH 76.2mΩ Molded Inductor ±20% SMD,6x5.2mm Power Inductors ROHS