APS0530M1R2A
MFR.Part #
APS0530M1R2A
JLCPCB Part #
C53154714
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.2uH 11.12A 15.8mΩ 8.6A Molded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS