APS0420M1R2F
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
APS0420M1R2F
JLCPCB Part #
C49261134
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
1.2uH 17.9mΩ 7.8A 9A ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS