APC07A50K470
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
APC07A50K470
JLCPCB Part #
C7589011
Package
SMD
Description
1.1A 180mΩ 47uH ±10% SMD Power Inductors ROHS