ANR6045M220A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ANR6045M220A
JLCPCB Part #
C47327141
Package
SMD,6x6mm
Description
1.85A 110mΩ 2.11A 22uH AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS