ANR4030M220A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ANR4030M220A
JLCPCB Part #
C47327123
Package
SMD,4x4mm
Description
1.03A 1.34A 225mΩ 22uH AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS