ANR3015N2R2A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ANR3015N2R2A
JLCPCB Part #
C47327112
Package
SMD,3x3mm
Description
1.65A 1.65A 2.2uH 69mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS