ABG10N50M4R7
MFR.Part #
ABG10N50M4R7
JLCPCB Part #
C3003097
Package
SMD,10x10mm
Description
10A 15mΩ 4.7uH 6.8A AEC-Q200 ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS