ABG10A50M100
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ABG10A50M100
JLCPCB Part #
C311471
Package
SMD
Description
10uH 35mΩ 4.4A ±20% SMD Power Inductors ROHS