AAPS07A30M4R7
MFR.Part #
AAPS07A30M4R7
JLCPCB Part #
C5119221
Package
SMD,6.6x7.7mm
Description
32.5mΩ 4.7uH 6.06A 9A AEC-Q200 ±20% SMD,6.6x7.7mm Power Inductors ROHS