AAPS07A30M100
MFR.Part #
AAPS07A30M100
JLCPCB Part #
C5119223
Package
SMD,7.7x6.6mm
Description
10uH 4.55A 5.55A 66.3mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.7x6.6mm Power Inductors ROHS