AABG08A40M4R7
MFR.Part #
AABG08A40M4R7
JLCPCB Part #
C5119211
Package
SMD,8x8mm
Description
18mΩ 4.22A 4.7uH 6.08A AEC-Q200 ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS