AABG04A30M100
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
AABG04A30M100
JLCPCB Part #
C5119201
Package
SMD,4x4x3mm
Description
1.55A 100mΩ 10uH 2.01A AEC-Q200 ±20% SMD,4x4x3mm Power Inductors ROHS