CNJMA2501WV-S-4P
MFR.Part #
CNJMA2501WV-S-4P
JLCPCB Part #
C5151247
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15mm 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P 6mm 7.8mm Beige LCP Right Angle UL94V-0 SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS