CNJMA2501WV-S-12P
MFR.Part #
CNJMA2501WV-S-12P
JLCPCB Part #
C5151255
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12 12P 1x12P 2.5mm 250V 3A 6mm 7.8mm Surface Mount,Vertical UL94V-0 SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS