CNJMA2501WV-8P
MFR.Part #
CNJMA2501WV-8P
JLCPCB Part #
C5151121
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x8P 2.5mm 22.5mm 250V 3A 5.75mm 7mm 8 8P Beige PA66 Surface Mount,Vertical UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS