CNJMA2501WV-6P
MFR.Part #
CNJMA2501WV-6P
JLCPCB Part #
C5151119
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 17.5mm 1x6P 2.5mm 250V 3A 5.75mm 6 6P 7mm PA66 Through Hole UL94V-0 White 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS