CNJMA2501WV-12P
MFR.Part #
CNJMA2501WV-12P
JLCPCB Part #
C5151125
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12 12P 1x12P 2.5mm 250V 32.5mm 3A 5.75mm 7mm PA66 Through Hole UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS