CNJMA2501WV-10P
Extended
Manufacturer
CNJM
MFR.Part #
CNJMA2501WV-10P
JLCPCB Part #
C5151123
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 1x10P 2.5mm 250V 27.5mm 3A 5.75mm 7mm Beige PA66 Through Hole UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS