CNJMA2501WR-S-7P
MFR.Part #
CNJMA2501WR-S-7P
JLCPCB Part #
C5151265
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x7P 2.5mm 22.5mm 250V 3A 6.1mm 7 7P Beige LCP Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS