CNJMA2501WR-S-6P
MFR.Part #
CNJMA2501WR-S-6P
JLCPCB Part #
C5151264
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 2.5mm 20mm 250V 3A 6 6.1mm 6P LCP Surface Mount, Right Angle UL94V-0 maize-yellow SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS