CNJMA2501WR-S-3P
MFR.Part #
CNJMA2501WR-S-3P
JLCPCB Part #
C5151261
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12.5mm 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P 6.1mm LCP Surface Mount, Right Angle UL94V-0 maize-yellow SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS