CNJMA2501WR-S-2P
MFR.Part #
CNJMA2501WR-S-2P
JLCPCB Part #
C5151260
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 6.1mm Beige LCP Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS