CNJMA2501WR-S-14P
MFR.Part #
CNJMA2501WR-S-14P
JLCPCB Part #
C5151272
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14 14P 1x14P 2.5mm 250V 3A 6.1mm 7mm Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS