CNJMA2501WR-S-13P
MFR.Part #
CNJMA2501WR-S-13P
JLCPCB Part #
C5151271
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 13 13P 1x13P 2.5mm 250V 37.5mm 3A 6.1mm Beige LCP Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS