CNJMA2501WR-5P
MFR.Part #
CNJMA2501WR-5P
JLCPCB Part #
C5151133
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15mm 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5.75mm 5P 7mm PA66 Right Angle UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS