CNJMA2501WR-2P
MFR.Part #
CNJMA2501WR-2P
JLCPCB Part #
C5151130
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 5.75mm 7.5mm 7mm PA66 Right Angle UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS