CNJMA2501WR-13P
MFR.Part #
CNJMA2501WR-13P
JLCPCB Part #
C5151141
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 13 13P 1x13P 2.5mm 250V 3A 5.75mm PA66 Right Angle UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS