3221-50-0300-00-TR
Extended
Manufacturer
CNC Tech
MFR.Part #
3221-50-0300-00-TR
JLCPCB Part #
C17410258
Package
SMD
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 2 25 2x25P 50P 50V Brass Gold PA9T Surface Mount,Vertical UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS