YB473K30LEXL3
Extended
Manufacturer
CKX
MFR.Part #
YB473K30LEXL3
JLCPCB Part #
C5127062
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 47nF CQC、UL、ENEC Y2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS