YB224K30LHXLX
Extended
Manufacturer
CKX
MFR.Part #
YB224K30LHXLX
JLCPCB Part #
C5127066
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 300V CQC、UL、ENEC Y2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS