YB102K30LAXLX
Extended
Manufacturer
CKX
MFR.Part #
YB102K30LAXLX
JLCPCB Part #
C3029592
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 1nF 300V CQC、UL、ENEC Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS