PTS641SM25SMTR2LFS
MFR.Part #
PTS641SM25SMTR2LFS
JLCPCB Part #
C285446
Package
SMD,6.4x6.3mm
Description
1.6N 12V 2.5mm 50mA 6.3mm 6.4mm No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,6.4x6.3mm Tactile Switches ROHS